'Artık hesap soran bir Türkiye var' | Birazhaber - Son Dakika - Güncel - İnternet - Haber Sitesi
Birazhaber – Son Dakika – Güncel – İnternet – Haber Sitesi

Biraz Haber

Biraz Haber

‘Artık hesap soran bir Türkiye var’

‘Artık hesap soran bir Türkiye var’

MHP lideri Devlet Bahçeli yeni yıl mesajında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Bahçeli,  “Fırat’ın doğusuna yapılacak haklı ve meşru harekâtla milli bekamız üzerinde oynanan oyunların bozulması, Münbiç’te sahne alan sinsi tiyatroların, kirli pazarlıkların, danışıklı dövüş süreçlerin bitirilmesi milli gaye olmalıdır” dedi.

İKİNCİ BEKA AŞAMASI

Türkiye’de 2018 yılında tarihi gelişmeler yaşadığını kaydeden Bahçeli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “9 Temmuz 2018’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi resmen inşa edilmiş ve hayata geçmiştir. 

1918’den 2018’e kadar geçen birinci beka mücadelemiz şimdi yerini ikinci beka aşamasına bırakmıştır. 1918’den 1923’e kadar süren kurtuluş mücadelemiz, 2018’den 2023’e kadar sürmesini ümit ettiğimiz yükseliş safhasıyla daha da temellenecektir. Bunu başaracak irade ise gücünü ve güvenini Türk milletinden alan Cumhur İttifakı’dır.”

BU GÜÇ BİZDE VAR

Artık hesap veren değil, hesap soran bir Türkiye olduğunu söyleyen Bahçeli, “Bu güç bizde vardır. Bu potansiyel bizde vardır. Bu irade bizde vardır. Bu kararlılık, bu dirayet mevcuttur” dedi. 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: